POTM

POTM June

1. května 2011 v 11:15 | Katie

Čas letí a máme tu další hlasování o POTM. Fotku za květen přidám večer :) Na měsíc červen jsem vybrala fotky z natáčení Glee v New Yorku. Bohužel má Di na sobě pořád stejné oblečení, ale alespoň je to z různých míst, kde se natáčelo. Osobně si nejsem jistá, pro kterou fotku budu hlasovat, tak jsem zvědavá, jak to dopadne :)

POTM May

1. dubna 2011 v 14:50 | Katie
Máme tu začátek měsíce a tedy čas na další anketu POTM. V dubnu bude blog zdobit fotka Dianny z photoshootu pro časopis Sugar, hodím jí sem, až se přenesu přes to, že tohle píšu už podruhé :D No nic, na květen jsem vybrala, kvůli nedostatku novinek, fotky z Glee. A velmi speciální. Jedná se totiž o Quinn a její kluky. Začínáme Finnem a přes Pucka se dostáváme až k Samovi. Jsem vážně zvědavá, kdo vyhraje :D Já osobně hlasuju pro dvojku, protože je to scéna z nemocnice, která proběhla po narození Beth :))

POTM April

2. března 2011 v 18:29 | Katie
Možná jste si všimli, že včera začal březen a menu konečně zdobí fotka měsíce, Dianna a Alex na premiéře I Am Number Four. Pro měsíc duben jsem vybrala tři úžasné fotky z Dianniných nejnovějších shootů. Jsem velmi zvědavá na výsledek, protože všechny tři jsou naprosto dokonalé, tak uvidíme. Chci také upozornit, že fotky jsou kapku upravené (mnou v photoshopu), tak se nedivte :D Jinak, děkuji moc za návštěvnost v posledních dnech, moc mě to těší :))*

POTM March

15. února 2011 v 19:50 | Katie
Jako každý správný blog musím zavést i rubriku Picture Of The Month. Pro měsíc březen jsem zvolila fotky Dianny a jejího přítele Alexe Pettyfera z propagace filmu I Am Number Four, kde oba i hráli. Ta druhá, pro kterou hlasuju i já, je z premiéry.
adorethem.blog.cz
 
 

Reklama